KALIPHANE

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma ÜRÜNLERİMİZ

Kalıphanemizde yapılan işler genel anlamda 4 kategoride toplanmaktadır.

  • Yeni kalıp imalatı
  • Kalıp tamirat ve tadilat
  • Fikstür ve aparat imalatı
  • Fason talaşlı imalat

İlk olarak, yapılacak işlerin tasarımı tasarım ekibimiz tarafından CAD ortamında (CATIA V5, SOLIDWORKS) hazırlanır. Bu tasarımların müşteriye gönderilmesi ve müşteriden alınan tasarım onayının ardından, parçalar CAM programları (CIMATRON E6.0) kullanılarak tecrübeli elemanlarımızın kullandığı yüksek teknolojideki CNC makinelerle işlenmektedir. Bu işlemler fabrikamızdaki CNC İşleme Merkezleri, Dalma Erozyonlar, Frezeler, Torna, Yüzey Taşlama ve CNC Tel Erozyon Makinelerinde yapılmaktadır.

Proje Yönetimi, Üretim sürecimizde projelerin planlanma ve programlanması açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Termin sürelerine kusursuz olarak uyulması amacıyla projelerin aşamaları günlük olarak kaydedilir ve gözlemlenir.

Müşterilerimize projeler için fiyat teklifleri 72 saat içinde sunulmaktadır.

Kalıphane

Gelişen teknoloji ve metodlar yakından takip edilerek, kalıphanemizin modernizasyonu sürekli kılınır. Yüksek kalitede plastik parça üretimi için yüksek kalitede kalıplar gerektiği bilincinde olduğumuzdan, tüm çaba ve kaynaklarımızı kalıp tasarım ve üretim proseslerimize uygun teknolojik gelişim ve yatırımlara odaklamaktayız.