FİRMA PROFİLİ

Burma Kalıp, faaliyet alanı imalat sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları, Metal enjeksiyon kalıpları yapmaktır. Bununla birlikte    kalıp ile imalatı yapılan, ,ağırlıklı otomotiv yan sanayinde plastik enjeksiyon ayrıca Yapı sektöründe ferforje aksesuar üretimine  hizmet vermekteyiz.

Makina parkurumuz, tasarım, üretim ve kalite kontrol proseslerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere web sitemizin ana menüsünden ulaşabilirsiniz. Sizleri en kısa zamanda üretim tesisimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. .

Müşterilerine üstün kalitedeki ürünleri düşük maliyetle ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen firmamız, tüm yatırımlarını kalifiye insan gücüne ve tamamı bilgisayar kontrollü, robot otomasyonuna sahip makina ve ekipmana yatırmıştır. Yeniliklere ve küresel rekabete açık, dinamik, sürekli büyüyen bir şirket olan firmamız sektöründe lider firmalar ile çeşitli projelerde hizmetlerine devam etmektedir..

Müşteri memnuniyetini gaye edinen firmamız, tecrübeli teknik kadrosuyla istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir.Hedefimiz, başladığımız işi en kaliteli ve en hızlı şekilde yapıp müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim etmektir.

Firmanın spesifik olarak yerine getirdiği işlerden bazıları;

  • 5 tona kadar plastik enjeksiyon kalıp imalatı, tamirat ve tadilatı,
  • 0,5 gr. - 2500 gr. arası her türlü thermoplastik parça imalatı
  • Plastik üzerine yaş boya uygulamaları (parlak, mat, soft touch)
  • Serigrafi, tampon baskı, sıcak baskı, ipek baskı uygulamaları
  • Montaj
  • Progresif kalıp ve form kalıbı imalatı, tamirat ve tadilatı
  • Sac ve metal parça imalatı
  • Fason talaşlı imalat
  • Mobilya Ürünleri İmalatı
  • Tarım grubu imalatı

Burma Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

DÖRTEL LOGO

Gerek hizmet kalitesi ve gerekse müşteri memnuniyeti açısından alanında son derece saygın bir konuma sahip olan Burma Kalı San. Tic. ltd. Şti. aynı zamanda yapı ve inşaat sektöründe de hizmet vermektedir.

Makina parkurumuz, tasarım, üretim ve kalite kontrol proseslerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere web sitemizin ana menüsünden ulaşabilirsiniz. Sizleri en kısa zamanda üretim tesisimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. .

Vizyonumuz;

Vizyonumuz Yakaladığı başarılı konumu sürekli geliştirerek sektöründe Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet” vermektir.

Misyonumuz;

Misyonumuz dürüst, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren çözümler geliştirmektir.

Bursa Doğalgaz Tesisatı Bursa Evden Eve Nakliyat

Petek Tesisatı Doğalgaz Bursa Kalorifer Tesisatı Bursa Doğalgaz Tesisatı Bursa